1...2...3...smích.

21. července 2008 v 9:31 | W-Inn |  Výlevy mých dní
Venku prší. nebo teda alespoň pršelo. Půjdu se projít. A na všechny se budu usmívat, jako včera. Teoreticky bych měla být naštvaná, nešel mi net, sestra otravovala, mamka otravovala, sestřenka otravovala....Ale já se směju.
Předevčírem tu byly oslavy. Babička s dědou slavili 45. výročí svatby. To jsem chtěla napsat depresivní článek, ale moc se mi nechtělo-navíc pořád za mnou chodil někdo, kdo mě ustavičně přemlouval ať vylezu ven. Což po nemůžete chtít. Ne v takovém vedru. Vždyť tam bylo pomalu 30°C. Sice půlce lidí jsem musela lhát, že mi od rána není dobře (jednou mě bolela hlava, jednou mi bylo divně od žaludku.....), ale aspoň jsem si udžela postavení nejdivnějšího člena rodiny, který není s ostatníma, když s nima být má a vždycky se vypaří, když může. Říct jim, že o půlnoci zpívali, tak se propadnou do země. Já se bavila jinak. Našla jsem něčí stránku s pár MP3kama. Stáhla jsem ty od Dir en Grey a The GazettE. Jo, a jednu od Miyaviho.
Včera ráno mi sestra vypla PC, když od tamaď odcházela a ten krám nešel zase zapnout. Musela jsem počkat, až vychladne. Potom jsem se teda dostala na net, ale po 10-ti minutaách stávkovalo připojení. Odmítalo se to připojit na bezdrátovou síť, jejiž signál nám jde ze střechy (co myslíte, že se stalo teď? ) celý den jsem tedy na PC poslouchala jen písničky, dívala se na klipy co mám stáhnuté na svém veohTV a věnovala se jiným aktivitám, u kterých nepotřebuju net. K večeru jsem se zmizela projít. Schválně, kolik myslíte, že na sebe strhnete pozornosti, když si košili nebo nějaké sáčko, pod kterým máte triko, jen tak přehodíte přes ramena ale neoblíknete si ji? Na mě se teda dívali všichni jak na mimozemšťana z planety Aurora6 z galaxie P44. A já se na ně usmívala, stejně jako na taťku, když jsem mu včera oznámila, že s ním, jeho přítelkyní, nevlastním bráchou a (naneštěstí vlástní) sestrou letos nejedu k moři ani nikam jinam, že prostě zůstávám doma. Prostě asi tak:
,,Tako co, jak ses teda rozhodla?´´
,,Nikam nejedu´´
,,Ani letadlem?´´
,,Strejdo, letadlem se létá, nejezdí, a stejně ani letadlem ne.´´
Taťka Strejda
A ještě se mě potom ptali, proč se tak křením. Kdybych jim dokázala odpovědět jinak, než úsměvěm, tak to udělám.
Dneska jsem vstala normálně, dokonce bez budíku. Internet fungoval do již zmiňované doby, teď zase stávkuje. Hrajou mi An cafe. Mimochodem už mi nevadí Takuya a Yuuki. Dokonce se mi líbí písnička Ryusei Rocket.
btw: u minulého článku, toho uvitacího mě potěšily první dva komentáře. Víc jich tam zatím ani není =)
An cafe-Ryusei Rocket (Já říkala, že se mi líbí...kdyby měli klip k Nyappy, tak vám tu dám i to, ale já vám sem dám něco jiného =P)
An cafe- Tekesuta Kousen (já končím, bo by se tu objevilo ještě všechny klipy a videa od nich a spol. xD Ale tyhle dvě jsou fajn. Mám je ráda. )

W-Inn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mikeira Mikeira | Web | 21. července 2008 v 12:19 | Reagovat

Jo, tak už asi vím, kdo jsi. Asi určitě. No každopádně hezký blog a já se budu snažit co nejdřív něco přidat na ten můj. Snad to bude ještě v tomhle století XD.

2 Ettelwen Ettelwen | Web | 21. července 2008 v 12:31 | Reagovat

taky mam dojem že jsem podobný typ písniček už někde našla ;) ale nevim kde, nevadí. líbí se mi

3 Saze Saze | Web | 23. července 2008 v 20:15 | Reagovat

Je to hodně zajímavá muzika..

4 Mikeira Mikeira | Web | 24. července 2008 v 15:27 | Reagovat

jj, fakt hezký písně, a taky videa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama