Tak snad konečně

13. července 2008 v 12:03 | W-Inn
Jestli jste sem náhodou zavítali, možná že by bylo lepší, kdybyjste zase odešli, ale jestli se i přes to rozhodnete zde zavítat znovu, moc mě to potěší.
Kdo jsem? W-Inn. Nic lepšího mě nenapadlo. Dříve jsem byla někdo jiný. Vlastně ještě dnes ráno. O mém starém blogu ale vědělo moc lidí, musela jsem články cenzurovat. Proto jsem založila tady tohle. Nebudu sem dávat odkaz na můj starý blog-přece jenom je tu šance, že se zde objeví někdo, kdo mě již zná. Minulost není důležitá, alespoň ne ta, co byla zaznamenána na mém starém blogu. Pár článků tam možná za zmínku stojí, ale nechci je sem dávat. Připadám si totiž, jako by byly cizí. Ale dost už o starém blogu.
Jestli umíráte touhou vědět o mě něco víc, pak vám musí stačit následující odstavec. Ráda kreslím, mé výtvory se budou tůdiž nacházet tady. Bez hudby většinou neudělám ani krok (MP3, neboli Lyra, jak se konkrétně jmenuje, je moje nejvěrnější kamarádka, pokud teda nedojdou baterky...), nějaké ukázky se objeví zase tady. Moc lidem se to asi líbit nebude, přesto budu ráda, když se to pokusíte shlédnout. Pár lidí už jsem mým stylem poslechu hudby nakazila. Mimo jiné jsem otaku, neboli fanoušek japonska, dalo by se říci. Když dostanu náladu napsat něco, co by se týkalo práve této země, bude to tady. Kolikrát mám taky chuť ostatním sdělit něco o tom, co jsem právě viděla/četla, to potom nejdete tady. Na zbytek přijdete časem. Snad možná, si i já oblíbím váš blog. Pokud to tedy nebude ,,ten super moderní blogísek´´. Stejně tak je malá pravděpodobnost, že si mě získáte, když tady napíšete reklamu. Mě stačí, když vyjádříte svůj názor k článku. Toť zatím vše.
W-Inn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ettelwen Ettelwen | Web | 20. července 2008 v 9:59 | Reagovat

rozhodně to tu vypadá slibně :)

2 Saze Saze | Web | 20. července 2008 v 11:03 | Reagovat

Ať budeš psát o čemkoliv,nepřestanu tě mít ráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama