Dneska se mi bude zdát o tom, jak sestrojit trojúhelník z pomocí vět sss, sus nebo usu a narvat tam těžnice, výšky a střední příčky.

24. srpna 2008 v 20:31 | W-Inn |  Výlevy mých dní
Aneb dneska mě mamka nahnala opakovat matiku. Začala jsem s pracákem z 6. ročníku, ve kterém se nachází nějaké ty geometrické výpisky a poznámky. Jediné, co můžu s úsměvěm říct je, že jsem se v rýsování zlepšila. Asi to bude tím, že doma mám po ruce všechny ty pravítka, co jsem si je zběsile kupovala ráno v papirnictví, když jsem ty předešlé všechny zapoměla doma, úhloměry, tužky, ořezavátka a gumy. Nic méně ještě mě čeká zbytek (mě se néchcé), potom ještě čeština, ruština (ta je nutná, dostáváme příšernou učitelku), ajina, fyzika a to všechno kromě ruštiny, kterou jsme měli pouze tento rok už od již zmiňovaného 6. ročníku. Díky bohu že jsem na 1. stupni dávala pozor xD. Ono totiž zopakovat si do konce týdne učivo 6. a 7. ročníku dá zabrat, hlavně když se vám nechce. Já do té školy nechci. Chci do jiné =oP Chjooo....já tam chci bráchu a kejt xD
Fajn, dost o škole, jěště máme týden (my školou povini, samozřejmě), potom se začnou objevovat články i v rubrice ústav. Do té doby jsou ještě prázdniny a je třeba navštívit můstek, vyřknout přání do ,,nového roku´´ (zvyk od začátku minulého šk. roku), dále je třeba se opět objevit na icq a začít tam chodit častěji (jo už se jdu přihlásit....) (už jsem online, spokojeni?), pohnout se příběhěm který jsem na konci roku tak nějak začala spatlávat, přepsat některé jeho části (= přepsat většinu), poslat to na e-mail kejt, po případě Martině, která z toho byla na větvi a naháněla mě kvůli každé další větě (začátek jakékolo přestávky: ,,Tak co, už jsi něco dopsala..?´´ ,,Jj...´´ ,,Ukaž, ukaž!´´) A vůbec se připravit na to, že se se opět budu setkávat s kopou otravných lidí.
Což mi mimo jiné připomíná, že bývalá 7.C se rozdělí (teda ten zbytek co se neodklidil na gympl) na dvě části a zrodí se dvě mega osmičky, jak to pronesla naše třídní, která bohužel odešla do důchodu (ne, že bych ji měla ráda, ale ten její řev každou hodinu matiky mi bude chybět xD) a bohudík nikoho nestihla zabít xD.
Sayonara, minna! =o*
W-Inn (-chan)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lovitka lovitka | Web | 25. srpna 2008 v 20:31 | Reagovat

Já chci taky ukázat tvůj školní příběh! xD

2 Ettelwen Ettelwen | Web | 28. srpna 2008 v 16:17 | Reagovat

jj, souhlas, mohla bys ho sem přepisovat ;)

tak a co dál..hmm, taky jsem na takovým ústavu víš, ale jen na čtyřletým pobytu a začínam čtvrtej rok..a už teď vim že mi to bude chybět :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama