Září 2008

A to mi někdo nemůže připomenout, že přihřívám čaj?!

29. září 2008 v 16:54 | W-Inn |  Ústav
Jo, hold někdy se daří a jindy zase ne.
Dneska mi bylo ukázkově blbě, referát mi odpadl kvůli tomu, že nemůžu mluvit nahlas a Kuba měl vánoce z toho, že jsem na*raná na celý svět (viz můj ICQ status, kdo teda má moje ICQ). Mimo jiné se s ním dobře kecá. Byl první, komu jsem stihla říct, že jsem se začala koukat na Naruta, úplně od začátku. Tak nějak na to prostě přišla řeč, tak jsem se zmínila. A on že prý by se na to též měl kouknout popořadě, že prý prostě přeskakoval tam, kde se něco děje.
Ve středu jdu s Jendou a Patrikem na přírodopisného klokana (ti dva tam jdou díky mně!). Ulejeme se ze dvou hodin. A zlepšíme si obrázek u naší chemikářky (ona totiž učí i přírodopis, ale nás má její kolega, který je můj nejoblíbenější učitel u kterého mám už několik plus za ty soutěže, na které takhle chodím) a možná (nebo u mě se počítá že určitě =( ) se dostaneme do okresního kola. No, vzhledemk tomu, že si jako jediná pamatuju, co to vlastně je fotosyntéza (spolužačka:,,A ta fotosyntéza je co? *řeknu jí to* Aha...a u rostlin nebo živočichů?*zopakuju ji naštvaně to, co jsem jí řekla* Aha...´´) a různé další pitomosti, tak mám možná i šanci...prý potřebujeme ,,všeobecný přehled´´ a jak konstatoval náš přírodopisař, já ho prý mám až moc podrobný =)

,,Kluciii....!´´
,,Hmm..?´´
,,Tak teda ve středu dete na toho klokana....´´
,,Jo?!´´
,,To jako fakt? A jako my oba?´´
,,Hai.´´
,,Děkůůjůůů, Karinko!´´
,,*nádech, výdech....klid*nemáte zač.´´
,,A my tam jdem všichni tři?´´
,,Jj.´´
,,Tak tojo!´´

________

(šatny, někdo mi debilně šlápne na nohu/ FIFA)
,,Ty kreténe!*otočím se, vidím Patrika* ježiš promiň...´´
,,*neslyšel mou omluvu* Jo, co Kari ošaháváš?´´
,,On mi šlápl na nohu, baka....*baka myšleno na FIFU*´´
,,Aha, tak nic no....´´
,,*vycházím ven a potkávám Patrika s Jendou*´´
,,Jo a já nejsem kretén.´´
,,Promiň, já jsem nevěděla, že jsi to ty.*hodím smutný kukuč a klepnu (nebo se ho spíš jenom dotknu) do jeho ramene*´´
,,Počkej, to jako kdyby to byl někdo jiný, tak je to kretén?´´
,,Jo.´´
,,Ty jo, takže všichni by byli kreténi kromě mě...!´´
A tak si žijem....
W-Inn

Náhlý záblesk...

25. září 2008 v 17:37 | W-Inn |  Snad se nezapomene
Před chvílí se objevil záblesk sourozenecké lásky mezi mnou a mojí o 5 a půl let mladší sestrou.
Nepsala bych to tu-ale u nás je to zázrak. Většinou prostě mezi sebou mluvíme tím způsobem, že na sebe křičíme. Ale před chvílí jsme si dokonce rozuměly. Rozčesala jsem jí vlasy a pomohla zapnout mikinu (sekal se jí zips). Bylo to fajn. Ale pro mě nezvyk. Nejsem zvyklá projevovat city k rodině. A už vůbec ne k ní. Ale stalo se. A možná jsem za to i ráda.
No nic, jdu koukat na Naruta, tak nějak mě napadlo, že bych to mohla zkouknout celé....přece jenom jsem vždy viděla jen prvních pár dílů, a to když to dávali na Jetixu a sestra s mamkou se na to dívaly. Ano, čtete dobře, s MAMKOU. Ta, když jsem jí řekla něco v souvislostí s tím, že tam zrovna jeden idiot nazval Naruta devítiocasou liškou (normální oslovení pro něj, já vím že má v sobě ducha toho démona, zase tak blbá opravdu nejsem xD), tak mi s klidem oznámila:,,Vždyť on je devítiocasá liška, ne? Nebo má v sobě jejího ducha, tak.´´ Heh, a pak kdo je tu Animeotaku xD

Blik-blik...volovina xD

25. září 2008 v 13:04 | W-Inn
Jenom tak brouzdám po netu...a nacházím test:What Would You Look Like In Naruto And Who Is Your Naruto BF, BFF, Family And Other Girls ONLY With Anime Pics
No, a co si myslíte, že mi vyšlo? (docela mě omezovalo, že nikde v možnostech nebyl Shikamaru....a co, tak Gaara je Gaara xD)
Name: Kimiko
Age: 13
BF: Gaara
BFF: Tamari
Family: NONE
Weapon: Sand
Jutsu: Sand Jutsus
~What The Others Think~
Naruto: Gaara Actually Likes Someone?!?!
Sasuke: Hn.... I Should Try Fighting Her
Sakura: She Is Just Scary
Ino: She Is A Freak
Shika: Zzzzzzzzz (Sleeping) (ME: Someone Wake Shika Up!!)
Choji: Munch Munch
Neji: I Must Fight Her Sometime
TenTen: She Can Be Kind When You Talk To Her
Lee: WOW... Powerful
Hinata: Scary... Eep!
Kiba: Akamaru Is Friggen Scared Of Her
Shino: Don't Know You
Kakashi: We Must Be Careful Of Her
Itachi: Don't Know You
Gaara: She UnderStands Me And I Love Her
Tamari: My BFF ^^
Kunkuro: .......
Jinak...
Test =P
Ale je to v ajině =P

Tears in pearls

24. září 2008 v 20:37 | W-Inn |  Strašně stručně ve zkratce
Aneb jsem se snažila o nový desing....O.K., měla jsem udělat desing kejt, tak jsem u jedné příležitosti chtěla udělat i pro sebe, ale protože mi stávkoval blog.cz, tak se to opozdilo, takže teď jdu vymyslet něco pro kejt....
Jinak, perličky jsou moje vlastní, na mém vlastním papíru a focené mým vlastním mobilem (vím, že to není ostré, ale s mým foťákem by to dopadlo ještě hůř....já s ním prostě nedokážu zaostřít...). Vybrala jsem zelené, protože...protože jsem měla chuť na zelenou. A co se názvu týče...poslední dobou nemůžu brečet. Ono ne, že by se mi nechtělo, ale nerada brečím před ostatními, když se zavřu v pokoji tak za chvíli tam mamka pro něco jde (hold tam má svou skříň, když už mi darovala ložnici místo pokoje) a v ostatních místnostech domu je to nemožné. No, a předevčírem (nebo ještě dřív?) jsme se s mamkou trošku chytly...já jsem šla do svého pokoje, za dveře kde mám stůl a tam mi nechtěně vyklouzlo pár slz, které spadly do perliček, co byly na stole....Takže, i když to byly perličky modrých a fialových odstínů (zrovna těch mám totiž hodně), máme tu obrázek perliček zelených. A líbí se mi to.
A mimo jiné se nám něco stalo s tiskárnou, když jsem tiskla ty obrázky. Vytiskl se mi jen jeden (a to ten nejtěžší) a hlásilo to chybu a tiskárna si bliká a nic. Nefunguje. Už zas. A to jsem ji dostala k vánocům od taťky, takže bych čekala, že to bude na nějaké úrovni. A ono houby. Nicméně možná se pokusím nakreslit alespoň toho Dieho, když už se mi podařilo vytisknout jeho....teda spíš jeho obrázek.
A něco mě napadlo. Čekejte totální volovinu, vzhledem k tomu, že jsem dneska projížděla blogy o Shaman King a Narutovi.
A poslední, asi nejlepší zpráva- Náš úžasný a milý PC možná poputuje ke mně do pokoje =)
Sayonara, *chrchly chrchly* minna! (nevíte někdo, proč ve slově ,,mina´´ píšu dvě ,,N´´?)
W-Inn

A červený vrtulník je v háji.

22. září 2008 v 15:51 | W-Inn |  Výlevy mých dní
Neptejte se mě, co s tím vrtulníkem pořád mám, jen mě nenapadají nadpisy.
Jsem nemocná.
Ne, nejsem. Nic mi není, jasné? NIC.
Jen sem tam kýchnu (ku**a, kde jsou ty kapesníky?!) a hold mluvím ještě tišeji než normálně (nemůžu řvát po ségře....když skoro nemůžu mluvit...Ne, já můžu mluvit. vždyť mi NIC není).
Prostě mi bylo nařízeno zůstat asi do středy doma. Což mě slušně řečeno štve. Nevíte asi tak, co mám celou tu dobu dělat? A kdo má potom dohánět tu školu? A ještě k tomu, když mám pořád depku?
Mimochodem by mě zajímalo, jak se má Radek. On se nám totiž tak trošičku (při)otrávil okrásnýma bobulema s tím, že to jsou lesní borůvky. 14-ti letý kluk. Bohužel Patří mezi ty, co si pletou IQ s ICQ. Mám o něho celkem strach. Ne, že by to nepřežil, ale i tak...už jenom z faktu, že je v nemocnici...Kdo ví, jak dlouho tam, baka, bude. A bude mi v té škole chybět. Koho ze mě pak mají odvést? Vždyť právě s ním to málem seklo, když se mě ptal, co poslouchám a já mu poslala klip od alice nine. ... původně jsem chtěla něco od the GazettE nebo Dir en Grey, ale když ono mi to přišlo dřív pod ruku...do dneška mám v hlávě tu jeho reakci...
,,Opravdu to chceš vědět?´´
,,Jj´´
,,Já jenom aby si pak neměl újmu na zdraví...´´
,,Ale prosímtě co bych měl újmu na zdraví, mě se nic stát nemůže...!´´
,,Uvidíš...já tě varovala.: *odkaz na video*´´
,,*půl minuty ticha* ty voe co to je?!´´
,,Já ti to říkala....´´
Tohle proběhlo po ICQ, samozřejmě...nevím, jestli je to úplně přesně, ale tak nějak to bylo. Chybí mi, baka jeden =)
Stejně chci do školy. Mě NIC není. Jsem úplně v pořádku.
Dnešek jsem využila k hledání MP3jek od Dir en Grey a skončila jsem u SuG xD a obrázků Dir en Grey. 4 si vytisknu a zkusím je nakreslit. Podle toho, jak to dopadne, možná uvidíte výsledek. Maybe =)

A ještě řekněte, že to není hezký klučina ^__^ Tohle na hlavě mu slušelo...Teď tak nějak nevím jak vypadá....vím jak vypadá Die, Kaoru a Totchi (mimochodem, když už jsme u Totchiho...:Toshiya! BAKA!!!! Co sis to udělala s vlasama?!), ale Shinyu už jsem pěkně dlouho neviděla....anebo jsem blbá a nepoznám ho xD
Sayonara, minna!
(nemocná) W-Inn

Červený vrtulník je zase pryč.

19. září 2008 v 15:37 | W-Inn |  Výlevy mých dní
Já se cítím být pryč a přitom jsem tady. Někdy svoje nálady prostě nechápu. Nicméně se pokusím je sem napsat...nevím, jestli mi to pomůže, ale třeba jo.
Nejdřív bych chtěla poděkovat za komentáře tady, u O.W.A. . Některé mě vážně potěšily =). Chtěla bych vám říct, že už mi chybí jen charakteristika posledního člena týmu (obrázky budou asi až později...jednoho člena už mám, jednu členku taky, mám rozkleslený napůl shonen ai obrázek, ale to jsou jen skicy...) a nějaké to nakousnutí méně důležitých postav či postav, které nejsou hned ze začátku jasné. Nicméně už teď jsem holky pobavila větou, která se tam možná oběví:,,Ka-tu?...*nadzvukovou rychlostí přeběhne na druhou stranu chodby* Neviděl jsi Ksya?´´ Nutno říct, že člověk, kterého oslovoval ten, co pronesl tuto větu a jak jste pochopili, rychle běhá, se jmenuje Tohaka-mitu, ovládá elektřinu (háže blesky) a nesnáší, když mu někdo říká Ka-tu...No, ale na ten zbytek si počkejte, možná to bude už dneska =)
Tak, to byla ta veselejší část.
Na zastávce mě každé ráno upoutá nápis ,,KTM´´ . Jak bych řekla autorovi, kdybych mohla:,,Brácha? nevíš o tom nááááhodou něco?´´ Ano, určitě by veděl. A možná že ví a že si to přečte. Kejt adresu ke mě má, takže až jim půjde net, tak možná zase budeme v kontaktu a možná, že si to přečte....nicméně to je část mého problému. Chybí mi, strašně moc =´o( V takovýchle chvílích mi vždycky pomohl. Chjooo, proč musí být život takový? Takový černo-fialový?
Druhý problém se týká druhého pohlaví. Přesněji řečeno přibližně dvou jedinců. O jednom už něco možná víte (nebo lovitka určitě). Ano, ale já se opravdu nemůžu spoléhat na to, že Dalibor bude chybět ve středy co čtrnáct dnů. To totiž míváme s béčkem výtvarku (je to prostě tak blbě, že obě třídy jsou rozděleny na dvě skupiny a každý týden má jedna skupina výtvarku a druhá počítače...na počítače jsou dvě učebny, takže to jsme rozděleni, ale na výtvarkou je půlka naší třídy a půlka béčka spojená...pochopili?) a být s ním v jedné třídě bude za trest. Už je to pěkně dlouho, co jsme spolu mluvili....a říkám vám, není to příjemné, když stojíte dvoukilometrovou řadu na oběd a někdo, jako je on vás propaluje pohledem a sedí při tom na okenním parapetu (proč musí mít tak nepříjemné, hnědé oči?). A ještě po tom, co si obarvíte část vlasů na fialovo a sleduje vás k tomu půlka školy. Druhý jedinec- k tomu se nebudu vyjadřovat. Snad jen, že moje mamka je nadřízenou jeho mamky. A něco si o něm začínám myslet. Ale já nic neřekla.
A třetí problém je stará dobrá firma- naše barbie Nikola. Jsem z ní na nervy. Jako by prostě nedokázala pochopit, že mi prostě vadí, když někdo o vietnamcích nebo všeobecně o asiatech mluví jako o ťamanech. Je to prostě nadávka. Ale ne, ona prostě respektuje jen Japonce a zbytek se může jít vycpat. Posledních pár dní jí říkám rasistko. Ani nevím proč. A štve mě, že si všichni dělají legraci z toho, když ,,mačkám motýlka´´. Je to stav, kdy jsem naštvaná, tak ,,mačkám motýlka´´ jako Shou v klipu Velvet (alice nine.). A všichni už z toho mají legraci. A nejhorší na tom je, že já se směju s nima. Ale stejně...chci, aby tu byl někdo, s kým se můžu bavit o čem chci a on neměl rasistické poznámky. Anebo jiné poznámky. Jako kejt.
A když už jsme u toho, tak vím, odkud je ten hezký vietnamec, co jsem ho vídala loni na zastávce =) Alespoň jedna pozitivní zpráva...
btw: Co odpovíte, když se vás někdo zeptá, jak jinak byjste nazvali ,,velkou žirafu s fialovou hlavou´´?
Sayonara, minna.
W-Inn

O.W.A. -úvod do příběhu, ale i do rubriky

14. září 2008 v 19:34 | W-Inn |  Když se poskládají slova, vznikne věta-a když se poskládají věty...
Ano, sice jsem původně nechtěla dávat sem výplody mé fantazie, ale když já jsem dostala tak úžasný nápad na nový příběh...a proto:
Vítejte v rubrice fantazie!
Co se názvu týče, tak to je část citátu, který mi bloudí v hlavě a ani nevím, kde jsem k němu přišla. Nicméně celý citát zní:,,Važme si písma- vždyť když se poskládají písmena, vzniknou slova - když se poskládají slova, vzniknou věty - a když se poskládají věty, vznikne příběh. A v příbězích je učení naše!´´ Ano, tolik k názvu rubriky a k jejímu obsahu. Toto je jedna část překvapení. A teď ta druhá část-totiž příběh samotný...
Ráda bych vám tady napsala úvod slovo od slova, tak, jak go mám připravený, bohužel zůstal v tašce, která zůstala v autě a auto je spolu s mamkou někde v háji, četně charakteristiky 3 z hlavních postav xD Takže splácám něco, co by teoreticky mohlo dávat smysl...Ale nejdřív k názvu příběhu:
O.W.A., neboli Order of White Angels (překl.: Řád Bílých Andělů), je název organizace, která je hlavním ústředím příběhu. Neptejte se, proč mě napadlo zrovna tohle - já sama to nevím xD
Co se žánru týče, tak je to fantasy, ale uvažuju (nebo je to už více méně jisté), že to bude fantasy shonen-ai...rozumíme si, že ano =) (prosímvás, píšu tu shonen-ai, nečekejte žádnou postelovku!)
No, a teď ten slibovaný úvod:
,,V jiné dimenzi, ve vzdálené galaxii, existuje jeden svět jménem Pulplur. Na tomto světě žijí lidé spolu se svými ,,mazlíčky´´-geneticky upravenými zvířaty. Trénují je, pořádají turnaje, učí je různým technikám a pomocí různých elixírů mění jejich vzhled či barvu. Ovšem anoi tento vysněný svět míru nemůže trvat věčně...někteří si doslova hrají s ohněm, když užívají či objevují nové, zakázané a nebezpečné techniky cvičení těchto tvorů, nebo dokonce používají tajemné lektvary k získání nebezpečných a strašlivých druhů. Proto vznikla organizace O.W.A.-ta má za úkol hlídat, aby vše šlo tak, jak má. Její členové jsou různého věku a většinou sami žádné mazlíčky nemají. Každý člen se musí podrobit zhruba dvouletému výcviku, na jehož začátku podstupuje speciální ozáření, které mu upraví genetický kód a on získá speciální schopnosti. Avšak není mnoho těch, kteří přímo hoří touhou spasit Pulplur od záhuby, která by nastala, kdyby O.W.A. nebyla. A píše se rok S000478L3, když se začíná formovat tajná temná armáda, která usiluje o zničení O.W.A. ...´´
Příběh se začíná odehrávat až v roce S000478L7, tedy o 4 roky později. Já už vím, proč se armáda začala formovat a kdo a proč stojí v jejím čele, vy ne =P Co se těch roků týče, sledujte jen koncovku: S000478 bývá stejné. Nejdůležitější jsou pro nás poslední dva znaky- mezitím co čísla se střídají od 0 do 9, písmena zůstávají. Když čísla dojdou k 9, změní se písmeno na další podle (naší) abecedy a číslo je opět 0. Až se dostaneme k roku, který bude končit Z9, Pak nový rok bude S000479A0. Zase tak těžké to není xD
Charakteristiku hlavních postav (snad i s obrázkama) dodám, až se mi do ruky vrátí můj papír s oficiálním úvodem a charakteristikou 3 z hlavních postav, z nichž jedna je doslova ,,hlavní´´, i když o tom sama neví xD A taky ještě musím udělat charakteristiku dalších...dám vám to sem, abyjste věděli, s kým budete mít tu čest, ne abyjste hned všechno věděli, to je jasné... Normálně to nedělám, ale protože to asi bude trochu komplikované, tak chci, abyjste se v tom potom vyznali.
Fuj, to je dlouhý článek...
W-Inn
Edit 15.9.:Gomenasai! Já si trošku popletla čísla....on ten rok, kdy se to začíná odehrávat má být S000478L7, ne S000487L7 xD jsem tam prohodila 7 a 8....Gomenasai! Vše opraveno a ještě jednou Gomenasai!

Někdo tomu možná říká náhoda...

14. září 2008 v 16:46 | W-Inn |  Strašně stručně ve zkratce
Může mi někdo říct, proč zrovná já musím být takový unikát?
Mám na mysli ten unikát, který je zářným příkladem debila (diaknóza: blázen se všemu směje a debil neuhne před věcma, které mu letí na hlavu...Situace: Nikola se snaží odhodit kvitko někam za mě, místo toho mi ho hodí do hlavy a začne se řechtat...) a při pomývání nádobí si polije kapsu u mikiny a ještě k tomu zevnitř.
Jdu vám ukázat to překvapení...nebo spíš ho jdu uskutečnit....
(už podruhé) W-Inn

Jen detail k červenému vrtulníku...

14. září 2008 v 15:40 | W-Inn |  Strašně stručně ve zkratce
...nebo spíš ke komentáři od Saze.
Píše, že jsem malá Avril....ono spíš jsem velká Avril, protože jestli mi je dobře známo, Avril má okolo 155 - 158 cm, kdežto já mám tak 162-164.....Ale to je opravdu jen detail =)


A mám pro vás překvapení. Těšte se, anebo si připravte úkryt a závěť.
W-Inn

Červený vrtulník

12. září 2008 v 19:16 | W-Inn |  Výlevy mých dní
,,Hledá se červený model vrtulníku, nálezci odměna 1000,- Kč Zn.: Uletěl 3.9.´´
Tento nápis na bílé kartičce mě den co den vítá ráno na autobusové zastávce a říká mi ,,Zase do školy, W-Inn!! Je čas vstávat!´´
No jo, ale komu by se chtělo, když ví, že si ho tam nikdo nevšímá....s tím je ale konec xD Ráda bych vám ukázala i fotky, jak jsem vypadala ještě dneska ráno (ve škole, ne ráno když jsem vstala xD), ale ty bohužel nemám (a ty co mám vypadají děsně). Dávám sem perex, abych neděsila každého xD
Ono to bylo tak, že jsem se lidí ptala, jestli se jim víc líbí červená nebo Fialová (mimo ty dvě barvy tam potom měli už jenom růžovou....). Vyhrála (překvapivě) červená. Tak jsem si koupila fialovou-co? No barvu na vlasy xD Nejlepší byl Honza, který když mě včera potkal (předevčírem mu to vyslepičila Nikola), tak na mě místo pozdravu:,,Jakto, že ještě nemáš nabarvenou hlavu?!´´ Nebojte se, nemám ji celou, jen tak víceméně zepředu... No, podívejte se sami (pozn.: Samozřejmě že nemám růžový pokoj, jsem u sestry, u mě byla ona a sestřenky ):

Rychle-není čas není čas

12. září 2008 v 15:27 | W-Inn |  Strašně stručně ve zkratce
Je 15:23 což znamená, že mám zhruba 4 hodiny na to si nabarvit hlavu a psychicky se připravit na mamčinu reakci.
Mám číslo od kejt, takže jsme v kontaktu. Za chvíli už budou mít připojení na net, takže jí dám adresu a zase bude fajn...protože brácha zase dožene mezeru v položkách historie na ICQ (hned, jak mu kejt vzkáže, že ho dohání Lovitka xD ne, že by jsme se s těmi necelými 600 blížili tomu slavnému číslu 2660, které držíme s bráchou, ale i tak ...xD)


Takže, zatím Sayonara, mám vás všechny ráda, dneska možná budou fotky xD
W-Inn

Pohádkový les 2008

7. září 2008 v 17:13 | W-Inn |  Snad se nezapomene
Jo jo, dneska jsem ze sebe dělala exota ve žlutých plesových šatech po babičce a tvářila jsem se, že jsem luční víla xD
Nikola si mě pěkně vzala do parády...ličení celkem v poho, ale když mi sypala kytky (a potom z nudy i trávu) do vlasů, tak to už bylo utrpení. Stejně mi všechny vypadaly xD Jí tam ty kytky držely. Mrcha.
Jinak se tam až zas nic tak převratného nestalo. Ani nevím, proč to tu píšu. Takové krátké články na nic...
Každopádně jsem v těch šatech šla domů přes celou vesnici. Lidi se na mě koukali. No co, tak jsem si hrála na vílu trošku dýl xD
Chjoooo....příští rok jdu zas a to už si ten heřmánek dotáhnu domů a neomlátím ho o Nikolu po cestě, to slibuju.
W-Inn

Všechno nejlepší, Lovitko!

6. září 2008 v 7:59 | W-Inn |  Strašně stručně ve zkratce
Dnes je 6.9. a to znamená, že naše Lovitka má narozeniny.
PŘEJU VŠECHNO NEJLEPŠÍ A NĚCO SI PŘEJ, SNAD SE TI TO SPLNÍ!
W-Inn

Rozvrh...hurá.

5. září 2008 v 15:36 | W-Inn |  Ústav
Dneska to bylo celkem fajn.
V matice jsme dostali rozvrh (viz dole pod perexem). A počítali jsme. Překvapivě.
V Ajině celkem fajn-ne, kecám. Půlka lidí málem hodila šavli, když viděli nové učebnice-radost měly možná tak barbíny a Nikola. Jsou růžové.
Třetí hodina fyzika. Sedím v druhé lavici, druhá židle od okna stejně, jako minulý rok. Napravo ode mě sedí Nikola a nalevo měla sedět Míša, až se vrátí z lázní...ale. Vždy tady musí být ALE. Ale učitelka vedle mě posadila Patrika. Ne, že by mi to nějak vadilo, ještě že to není Pepa (chudák Krista), ale i tak-Míša by byla lepší.
Chemie naproti tomu byla fajn. Opět Ale- ale až na zasedací pořádek. Hádejte, kde a s kým sedím? Druhá lavice, tentokrát druhá židle od dveří, nalevo Nikola a napravo-opět tam měla sedět Míša-opět Patrik. Chacha. Moc vtipné. Ale chemie fajn byla. Už jenom z faktu, že tam jsou lidé jako Kamil, Martin (O.K., ten je nový ale i tak je s ním legrace) a samozřejmě p.Učitelka xD
,,Já se vám omlouvám, já jsem si vzal místo chemie přírodopis....´´
Ach, když ty sešity jsou si tááák podobné....ony se ale vážně liší jen obsahem uvnitř a napisem na nich xD
,,Paní učitelko? Na kterou stranu má být ten uzávěr plynu?´´
,,Napříč tomu vývodu *dívá se k němu na lavici* jinak, než to máš ty.´´
,,To mám puštěné, no...´´
,,Někdy si prostě člověk připadá jako u blbců. Ale, proč jako, že?´´(aneb naše třídní xD)
A nakonec čeština-tak ta byla v pohodě, už se těším na slohovky xD
Tady máte ten můj slibovaný rozvrh, asi se v něm nevyznáte a některé zkratky vám tu radši napíšu:

Jenda je Jenda...

3. září 2008 v 18:19 | W-Inn |  Když je pusa rychlejší než mozek
...aneb z toho padají moudra jako sních v zimě 2005 xD
1. září (Jenda P.učitelka)
,,Dneska vracím kšiltovky a čepice dneska *hází kšiltovku zpátky Pepovi*, ale od zítřka je vracím 30. června!´´
,,Ale to už bylo, ne...?´´
,,Ty G****r, já asi začnu vybírat poplatky za blbé dotazy...´´
Jenom za včerejšek už by byla o 300,- bohatší xD

1. hodina chemie úspěšně zdolána.

3. září 2008 v 17:56 | W-Inn |  Ústav
Po 15-ti minutách učitelka vyhodila Patrika za dveře a když se za dalších 20 minut připoměl, jestli už může dovnitř tak jsi na něho vzpoměla, chudák xD
Přírodopis byl fajn. Učitel si mě pamatuje, ale nechtějte po něm moje příjmení po tom, co vyjmenuje (s námahou) půlku třídy xD
Jenda prohlásil, že Tora a Saga (alice nine.) jsou holčičí jména. Vůbec toho prohlásil dost xD
Zítra máme 3 hodiny matiky a 1 hodinu fyziky. Haha.
Mimochodem, v neděli jdu strašit do Pohádkového lesa, tady u nás. S Nikolou. I když- strašit, když půjdeme za víly? A ještě k tomu luční?
A teď jsem si vpoměla- když jsme dneska s Nikolou běžely na oběd, před náma se loudali Radek s Patrikem. Tak nějak o nás nevěděli a... Radek Nikola Patrik
,,Já tu Nikolu jednou fakt zabiju...´´
,,A próč?´´
,,*otáčí se, vyděšený výraz*´´
,,*výbuch smíchu* *dušení způsobené alergií*´´
,,*výbuch smíchu* *zásek z důsledku všimnutí, že se zase držím za krk* Jsi v pohodě?´´
,,Jooo....´´
,,Neee.....neeech měěě.....´´
,,*Snaží se ji zlechtat a celkově ji nějak otrvovat*´´
,,*přidává se*´´
,,No tak, nechte ji žít....´´
W-Inn

Dir en Grey - Cage

1. září 2008 v 19:58 | W-Inn |  Melodie mého srdce
Uklidňuju se...možná poněkud zvláštně, ale Kyův (Kyo-ův?) hlas mě uklidňuje...A Toshiho solo na bassovku taky.

blog.cz mě má na svědomí!

1. září 2008 v 19:42 | W-Inn |  Výlevy mých dní
Tohle mi nedělejte! xD
Víte jak jsem se lekla?


A ještě k tomu mi to dělá malé mezery. Jsem zvyklá na ty velké.
No, aspoň to vypadá trochu k světu a rozhodně se mi víc líbí žebříčky. Ale tohle mi nedělejte. Lekla jsem se. Málem tu křísili dva lidi. Mě z šoku, co se mi to otevřelo (ještě před chvílí to tu vypadalo jinak!) a mamku z toho, co ječím xD
Jsem hysterka, já vím.
Jdu se uklidnit přidáním nějakého videa, popřípadě spatlám ještě nějaký článek.
Vystrašená W-Inn
P.S.: všimli jste si té možnosti výběru barev? *evilské jiskřičky v očích*

1.9.2008-aneb všechno nové

1. září 2008 v 12:14 | W-Inn |  Ústav
O.K., přeháním, všechno nové není, ale i tak hodně věcí ano.
Přišli k nám tři noví kluci-dva z céčka (bývalého) a jeden z Šenova. Chudák....A dvě nové holky, které mi štěbetají za krkem. Zabít. Ne, ještě jsme dopadli dobře xD
V očekávání nové třídní jsme si byli jistí, že do třídy se zvoněním vejde jistá paní K.-Jaké bylo naše překvapení, když se ve dveřích (poněkud se spožděním) objevila naše češtinářka. Všichni začali potichu jásat. Ovšem když ředitel pomocí rozhlasu (který nám ve třídě konečně funguje) dokončil svůj každoroční projev, byli jsme zklamaní, protože naše češtinářka -paní H.- nám oznámila, že naše třídní nebude, že naší třídní je opravdu paní K., jak už jsme se za záhadných okolností dozvěděli, ale ta že musela se svými dvojčátky, které právě šly (šli?) do 1. třídy. No jo no, hold jsme si alespoň všichni dobře pokecali a strávili jsme příjemnou 1. hodinu. Druhou už vešla naše nová třídní a informovala nás o programu následujícího týdne-prostě normální začátek školního roku.
Byla jsem se zase zapsat do výtvarky, asi budu mít individuální program, jestli to půjde. Chci se zaměřit na kresbu tužkou, případně malbu temperou. Chjooo, paní učitelka jen zářila, když mě viděla *flegmatický úsměv*.
No, a není hezky? btw: dneska jsem byla v šatech xD.
Škole zdar!
W-Inn (Inno-chan)
P.S.: mě baví psát barevně xD