1.9.2008-aneb všechno nové

1. září 2008 v 12:14 | W-Inn |  Ústav
O.K., přeháním, všechno nové není, ale i tak hodně věcí ano.
Přišli k nám tři noví kluci-dva z céčka (bývalého) a jeden z Šenova. Chudák....A dvě nové holky, které mi štěbetají za krkem. Zabít. Ne, ještě jsme dopadli dobře xD
V očekávání nové třídní jsme si byli jistí, že do třídy se zvoněním vejde jistá paní K.-Jaké bylo naše překvapení, když se ve dveřích (poněkud se spožděním) objevila naše češtinářka. Všichni začali potichu jásat. Ovšem když ředitel pomocí rozhlasu (který nám ve třídě konečně funguje) dokončil svůj každoroční projev, byli jsme zklamaní, protože naše češtinářka -paní H.- nám oznámila, že naše třídní nebude, že naší třídní je opravdu paní K., jak už jsme se za záhadných okolností dozvěděli, ale ta že musela se svými dvojčátky, které právě šly (šli?) do 1. třídy. No jo no, hold jsme si alespoň všichni dobře pokecali a strávili jsme příjemnou 1. hodinu. Druhou už vešla naše nová třídní a informovala nás o programu následujícího týdne-prostě normální začátek školního roku.
Byla jsem se zase zapsat do výtvarky, asi budu mít individuální program, jestli to půjde. Chci se zaměřit na kresbu tužkou, případně malbu temperou. Chjooo, paní učitelka jen zářila, když mě viděla *flegmatický úsměv*.
No, a není hezky? btw: dneska jsem byla v šatech xD.
Škole zdar!
W-Inn (Inno-chan)
P.S.: mě baví psát barevně xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama