Červený vrtulník je zase pryč.

19. září 2008 v 15:37 | W-Inn |  Výlevy mých dní
Já se cítím být pryč a přitom jsem tady. Někdy svoje nálady prostě nechápu. Nicméně se pokusím je sem napsat...nevím, jestli mi to pomůže, ale třeba jo.
Nejdřív bych chtěla poděkovat za komentáře tady, u O.W.A. . Některé mě vážně potěšily =). Chtěla bych vám říct, že už mi chybí jen charakteristika posledního člena týmu (obrázky budou asi až později...jednoho člena už mám, jednu členku taky, mám rozkleslený napůl shonen ai obrázek, ale to jsou jen skicy...) a nějaké to nakousnutí méně důležitých postav či postav, které nejsou hned ze začátku jasné. Nicméně už teď jsem holky pobavila větou, která se tam možná oběví:,,Ka-tu?...*nadzvukovou rychlostí přeběhne na druhou stranu chodby* Neviděl jsi Ksya?´´ Nutno říct, že člověk, kterého oslovoval ten, co pronesl tuto větu a jak jste pochopili, rychle běhá, se jmenuje Tohaka-mitu, ovládá elektřinu (háže blesky) a nesnáší, když mu někdo říká Ka-tu...No, ale na ten zbytek si počkejte, možná to bude už dneska =)
Tak, to byla ta veselejší část.
Na zastávce mě každé ráno upoutá nápis ,,KTM´´ . Jak bych řekla autorovi, kdybych mohla:,,Brácha? nevíš o tom nááááhodou něco?´´ Ano, určitě by veděl. A možná že ví a že si to přečte. Kejt adresu ke mě má, takže až jim půjde net, tak možná zase budeme v kontaktu a možná, že si to přečte....nicméně to je část mého problému. Chybí mi, strašně moc =´o( V takovýchle chvílích mi vždycky pomohl. Chjooo, proč musí být život takový? Takový černo-fialový?
Druhý problém se týká druhého pohlaví. Přesněji řečeno přibližně dvou jedinců. O jednom už něco možná víte (nebo lovitka určitě). Ano, ale já se opravdu nemůžu spoléhat na to, že Dalibor bude chybět ve středy co čtrnáct dnů. To totiž míváme s béčkem výtvarku (je to prostě tak blbě, že obě třídy jsou rozděleny na dvě skupiny a každý týden má jedna skupina výtvarku a druhá počítače...na počítače jsou dvě učebny, takže to jsme rozděleni, ale na výtvarkou je půlka naší třídy a půlka béčka spojená...pochopili?) a být s ním v jedné třídě bude za trest. Už je to pěkně dlouho, co jsme spolu mluvili....a říkám vám, není to příjemné, když stojíte dvoukilometrovou řadu na oběd a někdo, jako je on vás propaluje pohledem a sedí při tom na okenním parapetu (proč musí mít tak nepříjemné, hnědé oči?). A ještě po tom, co si obarvíte část vlasů na fialovo a sleduje vás k tomu půlka školy. Druhý jedinec- k tomu se nebudu vyjadřovat. Snad jen, že moje mamka je nadřízenou jeho mamky. A něco si o něm začínám myslet. Ale já nic neřekla.
A třetí problém je stará dobrá firma- naše barbie Nikola. Jsem z ní na nervy. Jako by prostě nedokázala pochopit, že mi prostě vadí, když někdo o vietnamcích nebo všeobecně o asiatech mluví jako o ťamanech. Je to prostě nadávka. Ale ne, ona prostě respektuje jen Japonce a zbytek se může jít vycpat. Posledních pár dní jí říkám rasistko. Ani nevím proč. A štve mě, že si všichni dělají legraci z toho, když ,,mačkám motýlka´´. Je to stav, kdy jsem naštvaná, tak ,,mačkám motýlka´´ jako Shou v klipu Velvet (alice nine.). A všichni už z toho mají legraci. A nejhorší na tom je, že já se směju s nima. Ale stejně...chci, aby tu byl někdo, s kým se můžu bavit o čem chci a on neměl rasistické poznámky. Anebo jiné poznámky. Jako kejt.
A když už jsme u toho, tak vím, odkud je ten hezký vietnamec, co jsem ho vídala loni na zastávce =) Alespoň jedna pozitivní zpráva...
btw: Co odpovíte, když se vás někdo zeptá, jak jinak byjste nazvali ,,velkou žirafu s fialovou hlavou´´?
Sayonara, minna.
W-Inn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Saze Saze | Web | 21. září 2008 v 13:00 | Reagovat

k btw: Asi nesmysl.. :-P

A co znamená KTM? ;)

2 lovitka lovitka | Web | 29. září 2008 v 21:29 | Reagovat

Černo-fialový? Kam se poděla zelená?

Co se týče kluků, moc ráda bych ti řekla, že bude všechno dobré, ale popravdě si myslím, že co se týká těhle tvorů, byla by to lež :)

k btw: W-Inn, Inkadama, Animeotaku, Karina, atd!!! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama