O.W.A. -úvod do příběhu, ale i do rubriky

14. září 2008 v 19:34 | W-Inn |  Když se poskládají slova, vznikne věta-a když se poskládají věty...
Ano, sice jsem původně nechtěla dávat sem výplody mé fantazie, ale když já jsem dostala tak úžasný nápad na nový příběh...a proto:
Vítejte v rubrice fantazie!
Co se názvu týče, tak to je část citátu, který mi bloudí v hlavě a ani nevím, kde jsem k němu přišla. Nicméně celý citát zní:,,Važme si písma- vždyť když se poskládají písmena, vzniknou slova - když se poskládají slova, vzniknou věty - a když se poskládají věty, vznikne příběh. A v příbězích je učení naše!´´ Ano, tolik k názvu rubriky a k jejímu obsahu. Toto je jedna část překvapení. A teď ta druhá část-totiž příběh samotný...
Ráda bych vám tady napsala úvod slovo od slova, tak, jak go mám připravený, bohužel zůstal v tašce, která zůstala v autě a auto je spolu s mamkou někde v háji, četně charakteristiky 3 z hlavních postav xD Takže splácám něco, co by teoreticky mohlo dávat smysl...Ale nejdřív k názvu příběhu:
O.W.A., neboli Order of White Angels (překl.: Řád Bílých Andělů), je název organizace, která je hlavním ústředím příběhu. Neptejte se, proč mě napadlo zrovna tohle - já sama to nevím xD
Co se žánru týče, tak je to fantasy, ale uvažuju (nebo je to už více méně jisté), že to bude fantasy shonen-ai...rozumíme si, že ano =) (prosímvás, píšu tu shonen-ai, nečekejte žádnou postelovku!)
No, a teď ten slibovaný úvod:
,,V jiné dimenzi, ve vzdálené galaxii, existuje jeden svět jménem Pulplur. Na tomto světě žijí lidé spolu se svými ,,mazlíčky´´-geneticky upravenými zvířaty. Trénují je, pořádají turnaje, učí je různým technikám a pomocí různých elixírů mění jejich vzhled či barvu. Ovšem anoi tento vysněný svět míru nemůže trvat věčně...někteří si doslova hrají s ohněm, když užívají či objevují nové, zakázané a nebezpečné techniky cvičení těchto tvorů, nebo dokonce používají tajemné lektvary k získání nebezpečných a strašlivých druhů. Proto vznikla organizace O.W.A.-ta má za úkol hlídat, aby vše šlo tak, jak má. Její členové jsou různého věku a většinou sami žádné mazlíčky nemají. Každý člen se musí podrobit zhruba dvouletému výcviku, na jehož začátku podstupuje speciální ozáření, které mu upraví genetický kód a on získá speciální schopnosti. Avšak není mnoho těch, kteří přímo hoří touhou spasit Pulplur od záhuby, která by nastala, kdyby O.W.A. nebyla. A píše se rok S000478L3, když se začíná formovat tajná temná armáda, která usiluje o zničení O.W.A. ...´´
Příběh se začíná odehrávat až v roce S000478L7, tedy o 4 roky později. Já už vím, proč se armáda začala formovat a kdo a proč stojí v jejím čele, vy ne =P Co se těch roků týče, sledujte jen koncovku: S000478 bývá stejné. Nejdůležitější jsou pro nás poslední dva znaky- mezitím co čísla se střídají od 0 do 9, písmena zůstávají. Když čísla dojdou k 9, změní se písmeno na další podle (naší) abecedy a číslo je opět 0. Až se dostaneme k roku, který bude končit Z9, Pak nový rok bude S000479A0. Zase tak těžké to není xD
Charakteristiku hlavních postav (snad i s obrázkama) dodám, až se mi do ruky vrátí můj papír s oficiálním úvodem a charakteristikou 3 z hlavních postav, z nichž jedna je doslova ,,hlavní´´, i když o tom sama neví xD A taky ještě musím udělat charakteristiku dalších...dám vám to sem, abyjste věděli, s kým budete mít tu čest, ne abyjste hned všechno věděli, to je jasné... Normálně to nedělám, ale protože to asi bude trochu komplikované, tak chci, abyjste se v tom potom vyznali.
Fuj, to je dlouhý článek...
W-Inn
Edit 15.9.:Gomenasai! Já si trošku popletla čísla....on ten rok, kdy se to začíná odehrávat má být S000478L7, ne S000487L7 xD jsem tam prohodila 7 a 8....Gomenasai! Vše opraveno a ještě jednou Gomenasai!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 muriela muriela | Web | 14. září 2008 v 19:42 | Reagovat

Ony si takhle o sobě píší i na spolužácích! A nemyslí to ze srandy, to je to nejhorší :)

Pulplur - to tě fakt napadlo? Máš dobrou fantazii :)

A vypadá to zajímavě. Jsem zvědavá na pokračování :)

2 Artiste Artiste | Web | 15. září 2008 v 15:22 | Reagovat

To se moc těším, hrozně mě zajímá, jaké budou postavy. Taky mám v plánu dát na blog některý ze svých příběhů, problém je v tom, že jich mám asi třicet a nevim který:-)

3 kejt kejt | Web | 16. září 2008 v 12:16 | Reagovat

mas to fakt goot

4 Artiste Artiste | Web | 17. září 2008 v 19:39 | Reagovat

To samozřejmě:-)U mě je nejhorší, že příběh vždycky vymejšlim postupně, takže občas tam sou věci, který prostě nepasujou.

A těšim se na první díl:-)

5 lovitka lovitka | Web | 18. září 2008 v 20:53 | Reagovat

Shonen-ai, shonen-ai, shonen-ai! xD

Všechny informace jsem pochytila až po druhém přečtení, jsi geniální! xD

Už se nemůžu dočkat! :)

6 Artiste Artiste | Web | 19. září 2008 v 14:26 | Reagovat

Mě to taky napadlo, při Dějáku, když jsme probírali Tudorovce. Původně jsem z Tuřínovců chtěla udělat něco jako povídku, ale nakonec mi došlo, že by to asi nebyl nejlepší nápad:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama