Listopad 2008

Skořice a hřebíček....

30. listopadu 2008 v 20:57 | W-Inn |  Strašně stručně ve zkratce
....je neocenitelná kombinace.

Zítra je škola....

Musím si umýt vlasy a obalit učebnici ajiny....

Levá ruka už se mi netřepe.....

Dostala jsem chuť napsat dlouhý článek, ale nestíhám.....

Levá ruka se zase začala třást.....

Je poslední listopad.....

....a zítra je prosinec.

Nesnáším tečky, barbíny, míšu(míšu, ne Mikí-chan!eh, tedy chtěla jsem říct....eto...Mikeira-chan), částečně určité lidi, růžovou a spoustu dalších věcí.
A naproti tomu miluju jen pár. Rovnice mého součastného života? Anime+Manga+J-Rock+metal+UrčitýČlověk+ Elis= W-Inn

A NE-NÁ-VI-DÍM Nikolu a Sasukeho. Ať si trhnou nohou oba.
W-Inn

Já jsem vám něco slíbila, že?

23. listopadu 2008 v 12:53 | W-Inn
Vzpoměla jsem si na to, až když jsem uvažovala o tom, že bych se potřebovala zase nabarvit....já jsem vám tu ještě nedala ty fotky xD Jsou z úterý 4. listopadu (nebo 3.?)....pro jistotu házím perex, přece jenom nechci strašit neviné lidi...takže- to jsem, prosím, já:

____prázdno____kdo to dokáže pojmenovat, je dobrej

19. listopadu 2008 v 14:30 | W-Inn |  Ústav
aneb kdo vymyslí nádpis pro článek, upřímně tleskám.
Mám počítače, tak toho využívám....normálně by tu byl místo teček smajlík, ale kdo by ho na mém místě psal? Bolí to. Co? Jestli máte ve škole taky takový malinký šatničky a idioty ve třídě, možná vám to dojde. Ani nevím, co se pořádně stalo. Jenom, že jsem stála a potom volný pád a bolest v zádech. A slzy. Jo, jak jsem si slíbila, že na veřejnosti nebudu brečet, tak se to nepovedlo. A nejhorší je, že ani nevím, jak jsem se na tu zem dostala...
už potřebuju domů. Chci si dokoukat ten jeden díl Naruta a než se mi stáhnou další, tak konečně pokračovat v koukání na Bleach. Nebo Yu-Gi-Oh!....to se rozhodnu potom.
tak tedy....Sayonara.
W-Inn (co to tu horko-těžko a tajně sepisuje)

...slyšet! D=OUT

16. listopadu 2008 v 14:21 | W-Inn |  W-Inn přikazuje: to musíte...!
Tak, nově objevený objev, který jsem objevila na jednom blogu a se kterým mám úspěch, zejména u kejt a lovitky xD
O členech, se tady moc rozkecávat nebudu, jenom vám tu napíšu kdo je kdo aŤ v tom nemáte zmatek a hodím srdíčka podle mého názoru xD Taaakže:
Kouki -zpěv (♥♥♥)
Ibuki -kytara (♥♥)
Hikaru -kytara (♥♥♥♥)
Reika -bass (__ale tak-♥ xD)
Minase -bicí (♥♥)

a teď- to nejdůležitější- PV!:
Ha, konečně se mi to podařilo zveřejnit! >__<

the GazettE - Silly god disco

15. listopadu 2008 v 16:04 | W-Inn |  Melodie mého srdce
Tak ještě jednou, tentokrát jedna z oněco starších, nicméně moje oblíbená ^__^


the GazettE - Leech

15. listopadu 2008 v 16:00 | W-Inn |  Melodie mého srdce
Jedno z nejnovějších....asi jste ho už slyšeli, ale i tak...


eto....asi jaksi taksi hotovo! xD ^__^;;

15. listopadu 2008 v 15:41 | W-Inn |  Strašně stručně ve zkratce
Jak si již Mikeira (Mikí-chan) dobře všimla, taky mám nový desing. Teda design....no, a to jsem chtěla na ten zájezd do anglie! Pch, radši si řeknu o kytaru na vánoce.
A taky už jsem doma. Rychlá změna? Možná. Ale mám Naruto-absťák a taky jsem si chtěla dodělat to záhlaví....a možná si trochu překopu profil, asi možná určitě (ne)přidám nějaké videa, kouknu se po nějakých nových objevech A možná ještě něco napíšu....

S-a-y-o-n-a-r-a!
W-Inn (s lepší náladou než před pár hodinami)

PŽS

15. listopadu 2008 v 10:49 | W-Inn |  Výlevy mých dní
Podle psychologů na většinu lidí působí barva oblečení právě přicházejících osob, které neznáme, asi takto:
Modrá- příjemný, klidný, rozumějící člověk;
Zelená- je barvou egoistů, čověk bude ukazovat jen na sebe;
Červená- tenhle člověk mi bude oponovat v konfliktech, s tím si nebudu rozumět;
Ostatní barvy působí zase trochu jinak. Oranžová příjemně, ostře žlutá špatně....nejhorší kombinací je černo-žlutá. A světle žvýkačkově růžová zmírňuje agresivitu.

Kdyby se psychologové setkali se mnou, asi by je omyli. Sice tvrdí, že to je jen většinový názor a že váš se může zcela lišit, ale stejně vám tenhle názor více méně vnucují. Takhle působí barva oblečení právě přicházející osoby na mě:
Modrá- nudný člověk, možná potřebuje pomoct probudit se, pravděpodobně nezaregistroval, že už je den nebo že vůbec žije;
Zelená- tenhle člověk může být flegmatik, což je dobře, anebo sangvinik, což už tak dobře není. Kombinace mě a sangvinika=kombinaci Shikamaru a Ino, popřípadě Sasuke a Naruto;
Červená- Tenhle člověk bude fajn....bude se s nm dobře diskutovat, bavit, možná sem-tam hádka, ale hlavně nebude nuda!
Ostatní barvy? Fajn: Oranžová- fajn veselí lidé,a mohla bych napsat lovitce; ostře žlutá- panebožerychlepryč....ale ne, když je ostře žlutá v kombinaci se zelenou a fialovou se přece = Mikeira a její nová mikina! xD; Nejhorší kombinace? Světle žvýkačkově růžová s modrou. Růžová mou agresivitu akorát zvýší. Snižuje ji krvavě rudá, která mě taky uspává. Stejně, jako další syté barvy jako fialová, zelená nebo černá.

Přečíst si tohle učitelka na PŽS, začne nudná diskuze. Proč vím, že by byla nudná? Učitelka na PŽS přece chodí v modré.

Navíc nepřiléhám ke stereotypům. Hvězdu jsem vybarvila oranžově, protože mi připoměla výbuch energie, ne hvězdu, takže jsem ji nevybarvila žlutě jako většina ostatních lidí. Stejně tak, když se nás učitelka zeptala, kdo z nás by vybarvil sdce na červeno, kdyby tam bylo, zvedla ještě větší většina ruce. Skoro jsem měla pocit, že jsem jediná, která by ho vybarvila zeleně o_O

V pátek jsem si ,,udělala volno´´. Ráno před školou mě chytla migréna, tak jsem se vytočila, šla jsem zpátky na autobus, ale tam jsem zjístila dvě -ne tři děsná fakta:
1) autobus domů mi jede v 9:33
2)Je TE-PR-VE 7:42, tzn že autobus v 7:38 už ujel
3) je hrozná zima
Takže jsem zkončila v parku u řeky a nafotila hafo fotek mobilem. A zabavila jsem se. I když ta hlava....No, nakonec jsem šla na ten autobus, doma zkoukla pár dílů Naruta, snědla čínskou polívku (ty nudle zatraceně kloužou....jedla jsem hůlkama xD) a jela zase do města pro sestru. Po cestě zpátky, v autobuse, mi volala mamka. Takže celý autobus měl možnost poslechnout si začátel Blue planet od Alice nine.>_< dala jsem mobil zpátky do kapsy, neuplynula ani půl minuta a volal mi taťka (>>_<<;;) Takže mě celý autobus musel opravdu milovat xD
Doma jsem si sotva sundala bundu, naházela jsem věci do tašky a jela zase k taťkovi. Takže teď jsem u něj na notebooku. strašně blbě se mi u něj píše, když mi pořád za krkem pobíhá ta jeho fůrie s vysavačem, mopem a kdovíčímvším....
No, a teď jsem musela uklízet pokoj po těch dvou malých...sestře s bratrem, protože ho převrátili vzůru nohama a potom si klidně odjeli s taťkou na nákup...a má tu někdo přijít a samozřejmě je nějaký problém v něčem a zrovna u nás...Grrr....asi pojedu domů už dneska.

No nic, sayonara
W-Inn

Křížovky a dveře-co s nimi obvykle děláte vy?

11. listopadu 2008 v 6:42 | W-Inn |  Když je pusa rychlejší než mozek
U nás doma se o tom mamka vyjádřila následovně:

,,Klidně potom můžeš leštit křížovky....a zapni ty dveře!´´

A potom, že já plácám páté přes déváté xD

Kulka v zádech...

1. listopadu 2008 v 6:49 | W-Inn |  Výlevy mých dní
Z dnešního snu už si toho nic nepamatuju, ale pořád mám před očima jeden okamžik.
,,Fascinuje mě, jak se lidi snažej uhýbat i když ví, že to nebá cenu.´´-pronesl chlap, dál v klidu střílel po Báře a ta se za chvíli svezla bezvládná k zemi. Poté přesunul střelbu na mě. Stejně, jako Bára jsem se snažila uhýbat, ale jde to dost těžko, že...za chvíli jsem ležela na zemi s kulkou v zádech, ale živá. Ten chlap mě chtěl zabít, ale najednou zazněl výstřel a vedle padla Nikola. V tu chvíli, když jsem ji viděla padat vedle mě a tu kapku krve, co mi spadla na obličej, se mi promítl celý život. Nikolu znám od 3 let. A teď tam ležela mrtvá místo mě.
Tohle si pamatuju úplně jasně. I to, jak tam stál Dalibor v tom jasně sněhobílém tričku, co pořád nosí, nikde ani známka po tom, že by kolem něho zabili půlku jeho třídy a půlku mojí.
A neptejte se mě, jakto, že jsem potom klidně s tou kulkou v zádech (a beztak jsem jich měla v sobě víc, jenom jsem o nich nevěděla) chodila všude možně, zachránila jsem se od jisté smrti a vyšla před školu s ostatníma, co přežili, ale narozdíl ode mě neměli ani škrábanec, jenom byli tak trošku od krve. Kromě Dalibora, ten měl pořád to tričko úplně čisté.
To jsou ty StarWars a 1. listopad.....
W-Inn