Prosinec 2008

Nikdy jsem to tak moc nebrala....

31. prosince 2008 v 10:42 | W-Inn |  Výlevy mých dní
Nikdy jsem nějak extra nebrala nový rok. Možná z důvodu, že mám svátek 1. v roce, ale stejně nedostanu víc jak dvě sms. A to od sestřenky a od někoho...minulý rok to byl FIFA, ale úpřímně- nepředpokládám, že si vzpomene. Jak by taky mohl.
Víte, vždycky jsem se snažila lidem kolem sebe pomoct. Snažila jsem se jim nabídnout přátelství, popřípadě alespoň mír. Pch, a oni? Kromě- jak to teď tak počítám- kromě 4 asi nic. Jo, ještě k těm čtyřem můžem připočítat takové ty kamarády ,,když se to hodí´´. Jinak to ani nazvat nejde. A je mi to líto, protože já nabídla pomoc snad každému ve třídě. A? Jen 3. Mimo třídu, to ještě na 1. stupni tady u nás na vesnici jsem nabídla svou vlídnou tvář snad každému, kdo kolem mě prošel. A? Jedna. Jedna jediná holka, která mě přijala takovou, jaká jsem a nechtěla mě měnit. A to Mikeira. Člověk by možná řekl, že i Nikola....ale to je ten zásadní omyl. Jo, jasně, známe se od 3 let - aco? S Jendou a Kubou se tak známe taky a nikdo nic neříká. Nikola- to je ten zásadní kámen úrazu. To, na co se chytnou snad všichni. Všichni, kteří jí skočí na ten její ,,smysl pro humor´´ a na její ,,přizpůsobivost´´. Já se na to koukala. Viděla jsem. Viděla jsem toho hodně. Vždycky se uměla ,,přispůsobit´´ situaci. Když se jí chtělo. To vždycky chytla někoho kolem sebe a změnila ho tak, aby to vypadalo, že se změnila ona. A vždycky se smála. Díky tomu, že ji nikdo nikdy neviděl brečet si všichni mysleli (a někteří stále myslí), že je to fajn holka. Že to není ta uřvaná kráva jak ostatní. Ha, ha, ha.To je akorát tak dobrý vtip. Já ji totiž brečet a stěžovat si viděla. Chodila totiž brečet ke mně. Ne vždycky jí padaly slzy, ale já vím, že i když se u toho třeba smála, tak jí to žralo. Jo, na tohle jsem jí byla dobrá. A teď to odnáší míša. Opět ne Mikeira, ale míša. Její součastná ,,nejkámoška´´. Je to stejný princip. Přijít, využít, pomluvit. I když k pomlouvání se zatím odvážila jen párkrát a to aby zakryla vlastní chybu. Doteď nejraději pomlouvá mě. Tss, jako by si myslela, že mi to po těch čtyřech letech ještě ublíží. Ne, neublíží...ani za nic. Akdyby mi jí nebylo tak líto a nenašla jsem na konci října 2007 tu pohlednici, co mi psala v 1. třídě k vánocům, rozhodně by to ve třídě nevypadalo tak, jak to vypadá. Tenkrát jsme se na začátku prázdnin pohádaly a ve ,,válce´´ jsme byly další 4 měsíce- tzn. do té doby, než jsem našla tu pohlednici. Jo, to se jí vytahovaly staré pomluvy. A nakonec se stalo co? Když jsem se jí omluvila (za hádku, kterou způsobila ona), tak automaticky naskočila na starý provaz. tejně, jako po každé hádce. ,,Nic se neděje´´- toť její taktika. Ne, že by se třeba omluvila i za svou chybu- ona přece nic neudělala, že. Prostě se nic nestalo.
Fajn, to jsme na chvíli zabruslili někam jinam. Zpátky k těm čtyřem lidem. Tak jeden z nich je Mikeira. To už víme. Další je Elis. Té si vážím a moc. Je mi líto, že je v takové situaci, v jaké je. Vím, že její součastné problémy se všem zdají obyčejné, ale v jejím stavu...v její součastné situaci jsou tyto problémy hodně těžké. Další člověk je kejt. Ta mi v tuhle chvíli dává poslední, jedinou šanci, naději. Ona ví, o čem mluvím...A doufám, že to vyjde =) A podlední a asi taky už očekáváný člověk je- kdo jiný než- brácha. Brácha, Mayoo, tu druhou přezdnívku si nepamatuju. Ale i tak asi už víte, o čem mluvím. Ten mi totiž chybí a všichni, co to tu už nějakou dobu čtou asi ví, že si na to, že tady není, stěžuju už delší dobu. Nevím, jestli mě pořád vnímá jako ségru, ale jestli ne, tak mi ti teď neříkejte, to už bych psychicky si nezvládla.
Ale nemyslete si, že tím končí můj seznam opravdových přátel. To celé je jen o lidech kolem mě v reálu. Tady, mám víc přátel, nebo v to alespoň doufám.


Tebe, Artiste. Když se tady oběvil tvůj první komentář, byla jsem neskutečně ráda, že přibyl jeden člověk, co by to tady dokázal číst a jeden člověk, který mi dovoluje číst jeho články.


Ettelwen- tebe mám taky svým způsobem moc ráda. Ozvala ses už u prvního článku tady a i když se u tebe teď děje hodně věcí, doufám, že tady zůstaneš a že najdu tvůj komentář i tady, u mě.


lovitko...ty jsi mi za tenhle rok k srdci asi přirostla nejvíc. Tak nějak nevím, jak to napsat... Z tvého článku, co jsem před chvíli okomentovala, jde poznat, že na tom zrovna nejsi nejlíp a že ti ten rok nekončí zrovna nadvakrát dobře...alechci, aby jsi věděla, že tě mám ráda.


A Saze...u tebe jeden nikdy neví. Nebo ale spoň já nevím. Doufám, že nepřestaneš psát a že tvoje komentáře taky ještě uvidím.


A tady těmhle všem- nebo lépe řečeno Vám všem, přeju šťastnější rok, než byl tenhle. Šťastný rok 2009. A...doufám, že se s těmahle lidma, nebo spíš s vámi, uvidím (s blogařemi ne osobně, ale přes blog a jejich články) i v roce 2009. Chci se s vámi vidět.

A taky jednu věc, nebo vlastně taky větu, název písničky nebo jakkoli jinak chcete...ještě to vám chci říct:
An deiner seite (Ich bin da)
Na tvé straně (jsem tady)

W-Inn
P.S.:Pořád by mě zajímalo, co si myslíte tady...sice to k tomu nepatří, ale je to-podle mě- taky důležité...navíc...no, to je jedno =)

Tááák, hlásím, že...

29. prosince 2008 v 22:02 | W-Inn |  Strašně stručně ve zkratce
Že za dnešek, to jest 29.12.2008, tady máte 4 články (tohle je vlastně pátý, ale ten třetí se nadá počítat jako článek), takže čekám nějakou odezvu alespoň v komentářích a věřte, že co se O.W.A. týče, byl by tu dneska i 1. díl, kdyby se mi WORD a blog.cz domluvili xD
+ tady máte nový vzhled
+ uveřejnění u O.W.A. není 21:02, ale 21:58, protože jsem je musel a ručně přepisovat a po jednom!
Tak, a teď aspoň nemám depresi, že za prosinec mám jenom 4 články jako vříjnu, protože jich mám 9 xD i když kam se to hrabe na zíří a těch 19, že ....*angel* *jáníc, já tu nebýt, mě nevidět*

W-Inn

O.W.A. - charakteristika postav

29. prosince 2008 v 21:02 | W-Inn |  Když se poskládají slova, vznikne věta-a když se poskládají věty...
Ditomian Amitzu
Přezdnívka: Dity
Pohlaví:muž
Barva vlasů:světle zeleno-žlutá
Barva očí: pravé žluté, levé zelené (nenávidí svoje oči...)
Výška:176 cm
Datum narození: 9. září S000478J8
Povaha: Snílek; flegmatik (,,Je, hele, nestála tady ještě před tím výbuchem náhodou taková ta velká budova?´´,,*vražedný tón* Ano, stála...nevíš náááhodou něco o tom výbuchu, Amitzu?´´,,Hups, tak se to nepovedlo, no*pokrčení rameny*´´)
Schopnosti:Běhá nadzvukovou rychlostí a při vynaložení velkého množství energie se dokáže stát na nějakou dobu neviditelným
Oblečení:obyčejně nosí černé kalhoty, žlutý nátělník, černou bezprstou rukavici na levé ruce a na pravé zeleno-žlutý nárukávník a zelený koženný obojek, v ,,práci´´ potom triko bez rukávů a kalhoty zelené barvy, na levé ruce pásek s házecíma hvězdama (shurikeny), pásek se zbraněmi (nejoblíbenější je jeho laserová P739-K5), komunikační náušnice (ne levém uchu)
Poznámky:Komunikační náušnici si nikdy nesundává; věčně nosí sluchátka- levé je napojeno na náušnici a automaticky vypne hudbu, jakmile ho někdo volá (jako přes tu náušníci, ne že na něho řve přes celé město, to neslyší a je mu to jedno xD); nesnáší své oči; Tohaka-mitu mu většinou říká příjmením (Amitzu) a on jemu zase Ka-Tu (a to i přes to, že to Tohaka nesnáší...a ehm....Dity? Máš dvě sekundy na to, aby si se zmizl! xD); Any skoro úplně ignoruje- ostatně jako všechny holky a to bůh ví proč, protože se za ním otočí skoro každá (njn, hold ty oči přitahujou na dálku ); Ksytjata má rád jako staršího bratra, většinou spolu vtipkujou na účet ostatních ( a většinou to odnese Odo); jeho otec má ve městě obchod s plyšáky, který se jmenuje ,,Amitzu´s plushies´´-nejoblíbenější obchod Any

Tohaka-mitu Sukami
Přezdnívka:Tohaka, Toha, Dity mu říká Ka-Tu (,,Ka-Tu?*Nadzvukovou rychlostí přeběhne na druhou stranu chodby*neviděl si Ksya?´´)
Pohlaví:muž
Barva vlasů:tmavě modrá
Barva očí:tmevě modrá až do černa
Výška:179 cm
Datum narození: 4. ledna S000478J8
Povaha:Pesimista a cholerik; nevyjadřuje své pocity (představte si Eyese ze Spiral)
Schopnosti:Ovládá elektřinu (NEovládá počítače!) a tak umí šlehat blesky, což je jeho takový koníček když ho jedna-nejmenovaná-žluto-zeleno-oká-osoba osloví Ka-Tu (nebo když ho kdokoli jiný naštve)
Oblečení:obyčejně černá nebo modrá hala-bala zapnutá košile a bílé dlouhé kalhoty, v ,,práci´´ potom modré tričko, modrá vesta, modré kalhoty, modré rukavice, pásek se zbraněmi (ten je černý xD) (nejraději má elektromagnetickou dýku, model C44029-X), komunikašní zařízení má v přívěsku na krku
Poznámky:komunikační přívěsek má ve tvaru ,,T´´ a nikdy si ho nesundává; Věčně ho mimo ,,práci´´ vidíte s knížkou v ruce- a většinou je to poezie; většinou ho také vidíte v blízkosti Any, kterou navzdory svému samotářskému způsobu života chrání jako oko v hlavě a nikdo neví proč; běžně ho vidíte šlehat blesky po Ditym, je to takový jeho koníček a jeho snem je Dityho zasáhnout, což se mu ještě nepovedlo (Dity umí běhat nadzvukovou rychlostí, takže to opravdu není lehké); jednou omylem zasáhl Ksytjata a dodnes se mu neomluvil a ani nevypadá, že by se nějak chystal; Oda úplně ignoruje, když opomineme fakt, že mu stejně jako většině lidí leze na nervy svým citováním vyhlášek a pravidel; skoro nikdo to neví, ale má piercing v jazyku; k O.W.A. se přidal už jako 7-mi letý

Any Mukitaja (čti ejní)
Přezdnívka:An (ejn)
Pohlaví:žena
Barva vlasů:bílá, konečky mají barvu celého spektra
Barva očí:fialová
Výška:163 cm
Datum narození: 31. října S000478K0
Povaha:veselá; hyperaktivní
Schopnosti:Pomocí pohledu zjístí základní informace o člověku před ní, dokáže najít jakoukoli cestu nebo místo (NEumí číst myšlenky!)
Oblečení:obyčejně černá krátká sukně, černé triko, řerný obojek s růží, černo-fialové pruhované nárukávníky a návleky na nohy, v ,,práci´´ černou kombinézu, opasek se zbraněmi (nejraději má kouřové bomby Y164/CA, ale často používá laserovou P739-K5 jako Dity), kom. zařízení má v růži na obojku
Poznámky:Komunikační růži si nikdy nesundává; sbírá plyšáky (má jich jenom něco kolem 2000)- nejčastěji nakupuje v obchodě Dityho táty;štve ji, že ji Tokaha pořád hlída ,,jako malou´´; naneštěstí pro Tohaku se pořád snaží být v blízkosti Dityho, který si jí nevšímá (Běžná scénka:Dity leží, ignoruje Any, ketrá se s ním snaží navázat kontakt, po dvou hodinách se zvedne a řekne:,,Ka-Tu? Neviděl jsi Ksytjata?´´ -jako by tam nebyla a navíc známe Tohaku...);Ksytjata ani Oda moc nemusí- Ksytjat ji štve věčným stěžováním, že nemůže najít holku a Odo zase svým recitováním pouček a pravidel

Ksytjat Lietz
Přezdnívka:Ksy, K (,,Ká´´)
Pohlaví:muž
Barva vlasů:světle červená do oranžova
Barva očí:oranžovo-žlutá
Výška:173 cm
Datum narození: 11. července S000478J7
Povaha:přátelský; optimista, melancholik
Schopnosti:dokáže číst myšlenky pomocí jediného letmého pohledu do očí (kámen úrazu nastává ve chvíli, kdymá druhý člověk byť občejné brýle)
Oblečení:obyčejně džíny, oranžová mikin, v ,,práci´´ potom oranžovo-černá kombinéza, opasek se zbraněmi (nejraději má starší plasmovou V7583-F401), kom. zařízení má v pásce na ruce (obyčejně potom v potítku)
Poznámky: komunikační potítko si sundává na noc (pokuď teda neběhá někde po Pulpluru); tajně píše básničky a příběhy a je docela dobrý, jenom si nevěří; má malou chitaku (něco jako okřídlená kočka s divným ocasem); když se kdokoliv, koho zná, cítí mizerně a je třeba na druhé straně planety, on to ví (souvisí to s jeho schopností číst myšlenky); snaží si najít nějakou holu, ale marně; má strach z Tohaky- jednou ho totiž omylem zasáhl bleskem, když ho naštval Dity, ale ani jeden se mu neomluvil (Tohaka neřek ani slovo a odešel a Dity oznámil,,To muselo bolet.´´ a zmizl se někam taky); jeho chitaka se jmenuje Kaato-silama a běžně se potuluje po domě, kde žijí O.W.A.agenti (Toho? Nevíš náááhodou, proč se vždycky vrací vystrašená a po zježeném kožichu ji ještě běhají jiskřičky?)

Okaido Nosida
Přezdnívka:Odo, jeho starší bratr mu říkával O-No
Pohlaví:muž
Barva vlasů:světle modrá s bílými prameny
Barva očí:tmavě fialová
Výška:152 cm
Datum narození:1. dubna S000478K6 (na začátku je mu teprve 11)
Povaha:přátelský; obětavý;hyperaktivní
Schopnosti:ovládá počítače, podle Dityho má místo mozku hard-disc
Oblečení:obyčejně nosí staré džíny a vytahané trička, v práci potom černo-modro-fialovou kombinézu, opasek se zbraněmi (nejraději má špionážní štěnice, modely A-KU4692 a VT-OPSTK99036), kom. zařízení má v pásce na ruce (i v civilu)
Poznámky:komunikační pásku si ,,podle vyhlášky 4-JK5 odstavce 136 nikdy neundává, aby byl pořád k dispozici´´ (narážka na Ksytjata, který to nedodržuje); s nikým nemá nějaké extra vztahy; věčně sesrojuje nějaké stroje- nechtějte vidět jeho pokoj; když někdo nerespektuje všechny pravidla a vyhlášky O.W.A. do puntíku, začne je z paměti recitovat (proto mu Dity říká, že má v hlavě hard-disc a ne mozek); má něco-jakoby mazlíčka, ale je to stroj- kulička jménem Wee

*vražedný pohled*

29. prosince 2008 v 20:22 | W-Inn |  Výlevy mých dní
To snad nejde uveřejnit ani 1 trošku delší článek?!

American Idiot? No, Czech Idiot!

29. prosince 2008 v 19:11 | W-Inn |  Když je pusa rychlejší než mozek
Jen záblesk nad velice ,,vtipnou ´´ vzpomínkou z 6.A, když jsem byla ještě ta ,,THFan´´ (pozn.: teďsi TH taky ráda poslechnu, ale nejsem taková šílená jak před dvěma lety xD). Logicky jsem tůdiž psala FF. Myslím, že by se názvy vymyšlených povídek daly použít a přepsat (rubriko, těš se! Teď jsem tam do tebe chtěla neco přidat, jenom to najdu *angel smile*).No, ale jak už to tak bývá, neudrží se taková věc moc dlouho v tajnosti. A tak, když jsme s Andy řešily ,,Jak můžeš napsat všude dobře, v Německu nejlíp?!´´ Patrik se mezi tím stihl dostat ke kousku mnou napsaném, který zněl takto:

,,Don´t wanna be an American Idiot.....´´
Já:,,Debilní budík, vždyť jsou teprve.....(pokračovalo to dál)´´

A Patrik se neubránil nutkání přečíst to nahlas (psáno tak, jak bylo vysloveno):

,,Dont wanna be an americaen idiot....´´
,,To je ,dount wana bí en emerikan idiot!´ ´´
,,To je jedno...dál: Já debilní budík....co?!´´
,,*výtlem* Tam je Já-dvojtečka, jako že to říká ta holka, co to vypráví a věta začíná ,,Debilní budík´´, ty budíku!´´

Chjooo, dneska jsem se nějak rozepsala a to ještě nekončím xD

W-Inn

♫♪♫♥♫♪♫ =kód xD

29. prosince 2008 v 17:41 | W-Inn |  Výlevy mých dní
Když si otevřete můj blog, v záložce (a nahoře v modrém pruhu) uvidíte jeho název....stará známá věc. Ale mě tak nějak došly nápady a názvy pro vzhled blogu taky...

A tak se vás ptám: Co myslíte, že znamená ten kód v obrázcích? *nevinný pohled* Dám vám tady možnosti, ale zároveň vás nebudu omezovat:

 1. Znamená to ,,Miluju hudbu´´
 2. Znamená to, že poslouchám zamilovanou hudbu
 3. Znamená to, že jsem zabouchnutá do onoho kytaristy v záhlaví.
 4. Znamená to naprosto jednoduchou věc- ,,Já.´´
 5. Znamená to něco jiného (v komentářích vysvětleno co)

No, takže máte 5 možností, které jsem stihla vymyslet. Vuhledem k faktu (ano, má tam být ,,vzhledem´´, ale když se mi povedl tak pěkný překlep, mohla bych používat slovo ,,vuhledem´´ xD), že jsem byla vystavena velice mrazivým teplotám jsem nebyla schopna vymyslet něco zajímavějšího, kromě správné možnosti xD
A co si myslíte vy? Já se vás ptám a vy mi musíte odpovědět. Ano, přesně tak, musíte. Dole je anketa. A v pátek se jdu stříhat, kdyby někdo chtěl vědět (a pro murielu, jestli to teda bude číst: Barvu mám na vlasech fialovou, takže asi tak, kdyžtak fotky se dají najít tady ^__~)

W-Inn (zase fialová xD)

*zííííív*....he, dneska je pátek...

26. prosince 2008 v 22:39 | W-Inn |  Strašně stručně ve zkratce
...a já o tom nevím xD
Ne, jsem unavená, chce se mi spát, ale já tu musím ohlásit dvě naprosto nedůležité věci.

 • Dostala jsem nové perličky. - červená se posunula z předposledního místa na druhé, co se týče množství (stále vede modrá) a taky se přesunula - původní nádoba byla malá.
 • Založila jsem si blog na moje pokusy s fotoaparátem. -no, je to volovina, ale mě náhodou fotit baví, dneska mi kvůli tomu málem umrzly prsty xD
 • Budu si barvit vlasy. - zítra nebo pozítří. Součastně mám totiž asi 3centimetrový odrust a je to strašně světlé a vypadám už hoooodně divně.
 • Půjdu se stříhat. - asi příští týden. Ale až po barvení, protože to, jak mě ostříhá bude záležet na nabarvení...těšte se xD
 • Půjdu spát. - to je logické, koukněte na datum a hlavně tedy na čas zveřejnění....to už normálně spím.
 • Doufám, že zítra mě bude v hlavě strašit něco jiného. - víte, jak zní směska AC/DC a alice nine.? Že ne? Buďte rádi. Já to vím.
Já říkala dvě? Dvě věci? To snad neumím počítat?!
W-Inn *zííííív*

Zní to trochu odrbaně, ale...Veselé Vánoce =)

24. prosince 2008 v 20:33 | W-Inn |  Snad se nezapomene
Tak, jak začít...no, asi podobně, jako v smskách, co jsem posílala:

,,Protože neumím psát rýmy, básničku ode mě nečekejte... Ale říct to můžu stejně: Veselé Vánoce a šťastný Nový rok!´´

A žíjte si tak, jak chcete =)
Mimochodem- všimli jste si statusů lidí na ICQ? jediný normální tam má Zuzka, které tam stojí: Sněěěžííí xD A potom já, která tam mám výrok Hakuei-e (uááá, neumím skoňovat):Když se na tebe snášejí něžné okvětní plátky květin, koukni se, zda za nimi neletí i květináč...

Tak si užijte volna a klidu, já si du zalést...!
W-Inn (s naprosto úžasnou náladou)

Možná...

10. prosince 2008 v 17:20 | W-Inn |  Výlevy mých dní
Možná, že někde existuje nějaký svět, do kterého je vstupenka tenhle život. Nejdřív musíte umřít, abyjste se tam dostali. A tam získáte místo podle toho, jací jste. A neexistuje tam přetvářka. A tam já chci.
Možná, že je to blbost, ale já si myslím, že člověk potřebuje víru, aby tady mohl žít. Jenže ty víry, co můžeme vidět v každodenním životě...ne. Podle mě bylo všechno jinak, podle mě existuje spousta věcí, které před námi někdo tají a žijeme v klamu. Jo, je to pravda. Proč? Protože si to myslím-ne, já tomu věřím.
Jinými slovy- no, jinými slovy existuje jen jedna možnost, jak vám to vysvětlit ale to byjste mě měli ještě za většího blázna, než jsem teď. A do Opavy bych se dostala, to víte žejo. Ne, já se toho pocitu, že tu on je nezbavím. Asi se dám na učení. Na jaké? Na své vlastní. To je totiž asi to jediné, čemu se dá věřit.

Jak se na to tak koukám, tak to co jsem tu teď napsala je pěkně popletené a nedává to smysl, když nevíte, o čem je řeč. No, vysvětleme to následovně:
W-Inn totálně přeskočilo, když je sama, tak má pocit, že s ní někdo je. A ten pocit nemizí ani teď. A tak prostě tomu někomu, kdo vlastně není (to je to ,,on´´ napsané kurzívou), začala říkat jménem. Takže kdybyjste s ní mluvili a ona se při tom chovala divně, tak v tom má na 100% prsty Yashi!
W-Inn (a Yashi)
P.S.:,,Yashi´´ je zkrácenina z mojí nové přeznívky, kterou zatím nepoužívám. Celá přeznívka zní: ,,YaTen+mishi´´ a jinak to je ještě něco jiného, než jen přezdnívka (o tom ví svoje Mikeira-chan). Je to jen obyčejná slovní hříčka-kdo se trochu vyzná v japonštině, může si všimnout, že to jsou jen zpřeházené slabiky dvou slov, a to ,,Yami´´ a ,,Tenshi´´, což znamená ,,Temný´´ a ,,Anděl´´

Šikovné hochy to máme, šikovné....

3. prosince 2008 v 17:26 | W-Inn |  Ústav
Ne, to prostě nešlo...dneska....kromě faktu, že jsem napsala písemku z chemie na 1 ale budu mít za 5, protože mě učitelka nachytala, jak radím Pepovi, tak ....no....posuďte sami:
Radek (ano, ten co si spletl borůvky kdoví s čím), p.uč., FIFA

,,*po 5-ti minutovém dohadování, kde jsou hranice Německa*Tak, co v tom Německu teda pěstujou?´´
,,Eh...nooo....plechy na auta....´´
,,C-co?*otočí se ke třídě* děcka, tady váš spolužák právě řekl, že v Německu pěstují -pěstují!- plechy na auta!*výbuch smíchu* Prosímtě, co tam Pě-stu-jí?´´
,,Eee....banány....´´
,,V Německu, ne v tropech!´´
,,T-teda kávu....´´
,,Bóože...*věší hlavu a další dvě hodiny z něho doluje, co tam tak asi můžou pěstovat*´´
___-po pár minutách-___
,,Tak, a teď mi řekni, jaké nerostné suroviny tam těží.´´
,,No, tak ty banány.´´
,,*pohled ala neutekl jsi z cvokhauzu?*Nerostné suroviny!´´
,,Aha....tak...meloun?´´
,,Panebože*mumlá další kletby a modlí se ke všem svatým* běž si sednout, máš čtvrtou nedostatečnou!´´

___-v hodině angličtiny, překladání věty ,,I do a paper round.´´, což znamená ,,Já roznáším noviny.´´-___
,,Já....*uvažuje* Já...Já dělám papírové kolečko!´´