2.1.2009....2.1. ...2.1.?! už zase?!

2. ledna 2009 v 20:55 | W-Inn |  Snad se nezapomene
Ach ano, už zase...a zase se na mě ve většině případů zapomělo, ikdyž ti nejdůležitější si na mě pamatují až moc dobře (kejt nemá kredit a brácha, jak ho znám, taky ne)...

2.1.

Moje datum.

M-O-J-E.

A proč?

No schválně, kdo má jako 1. svátek v roce?

No přece , dneska je Kariny xD (Kariny, jako od jména ,,Karina´´ ne Karin, abyjste si to nespletli, na to jsem alergická....radši mi říkejte W-Inn, to nepopletete)

Elis mi už zuším přála...jo, už včera =) míša (míša ne Mikeira...už tuším po třetí upozorňuju, že?) mi přála už chvíli po sedmé hodině a když jsem jí poslala zpátky sms s poděkováním, tak se teprve zeptala, jestli mě náááhodou nevzbudila xD Ale já už byla dávno vzhůru. Byla jsem se stříhat. A u holičky už jsem musela být na 8. Takže už jsem vzhůru opravdu byla.
A největší překvapení mi nachystala lovitka a to bez debat. Najednou mi přišla od neznámého čísla sms, kde mě autor(ka) oslovil(a) ,,W-Inn´´. Uvažovala jsem, kdo by to tak mohl být, protože tak mě oslovuje málokdo...na konci ale byl podpis a musím říct, že mě víc potěšilo než překvapilo, že to byla lovitka. Od ní mě to potěšilo hodně, protože si moje číslo uložila z profilu z ICQ a tím mě odrovnala, protože mě naprosto logicky vypadlo, že ho tam mám, že. Nepodstatná věc, takové číslo.

Každopádně zítra jedeme k příbuzným z mamčiny strany (babička, děda a teta, možná dojede i teta Hela a strýc Láďa= dědova sestra a její manžel) (dostalo by mě, kdybyjsme přijeli a tam by byl zfleku i dědův brácha z Prahy o__O), kteří pro mě mají 6 knížek, které jsem s nima byla vybírat ^__^ Jednu z Librexu, a pět z antikvariátu (konkrétně ,,Antikvariát a galerie v modrém´´). Už se těším (kam ty knížky dám, to se mě neptejte, už teď je nemám kam schovat...hups, už jsem jak teta)

Dlouhý článek na to, že jsem jenom chtěla říct, že mám svátek a že mě potěšili ti, co mě potěšili xD
Sayonara m^__^m

W-Inn
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 3. ledna 2009 v 9:18 | Reagovat

Hele, přestaň s těmi knížkami , já sama NEMÁM co číst xD. Jééé, takové překvápka bych rozhodně chtěla taky :D.... no i když...včera jsem se dohadovala s Denisou , a já jí napsala, že když mi napíše moje datum narození,takjí začnu věřit. Ona ho napsala , no a mě trklo ,že ho mám v profilu na ICQ... Tož, jsem já normální?!xD

2 Ettelwen Ettelwen | Web | 4. ledna 2009 v 10:25 | Reagovat

Tak opožděně všechno nej k svátku W-Inn :) a taky do dalšího roku...

3 lovitka lovitka | Web | 7. ledna 2009 v 20:17 | Reagovat

Jé, já tam jsem! A oranžová! Ou yeah! Páni... Děkuji! Jsem dojata :)

Užij si čtení, já sama kromě knížek pod stromeček vlastně skoro nic jiného nedostala xD

A přežij návštěvu příbuzenstva! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama